LED HİZMETLERİMİZ

Osmaniye’de bir ilk olan firmamız yeni nesil reklamcılık ürünleri olan led teknolojileri ile siz osmaniyelilerin hizmetine sunmaktayız. Firmamız led tabela ürünleri ile reklamcılığa yeni bir soluk katıyor.

Osmaniye Petrol Led Tabela:

Led tabelalar bir çok sınıfa ayrılmaktadır. Örneğin; petrol led tablası, kayan yazıları sayesinden günlük olarak güncellenebilen fiyat tabloları oluşturulabilmektedir. Mazot fiyatı Benzin fiyatı gibi akaryakıt fiyatlarının yazılabildiği led ekranlar sayesinde petroller müşterilerine led tabela kayan yazı ekranlar sayesinde anlık fiyatları gösterebiliyorlar.

 

Normal esnaflar için led tabela kayan yazılar;
Yeni teknoloji olan led tabelalar halk arasında kayan yazı led olarak da bilinir. Bu led ekranlar sayesinde müşterilerinize unmak istediğiniz ürün ve ürün listesini alınabiliyorsunuz. Beyaz led, kırmızı led, mavi led, yeşil led ve sarı led tabelalar gibi bir çok renklerde hazırlanabilmektedir.

Eczane led tabelaları yeni yönetmelik sayesinde zorunlu hale gelen Osmaniye nöbetçi led tabela E tabela olarak da bilinen tabelalar reklam etmenin en kolay yollarından biridir.