Bizi Tanıyın

Teknoloji & Gafikerlik birleştirdik; Profesyonel Ekim ile Karşınızdayız. 

Bu siteye girdiyseniz ve “hakkımızda” sayfasını okuyacak kadar derinleştiyseniz, biliyoruz ki siz sıradan biri değilsiniz ve sıradan işlerle tatmin olmayacaksınız.

Biz de böylesini tercih ederdik.

2007 yılından Kayseri’de kurulan VİP Reklam Tabela Ajansı Osmaniye başta olmak üzere Çukurova  bölgesinde hizmet veren Kreactif Medya Tasarım ailesinin en genç üyesidir.

VİP Reklam tabela, iki girişimci karı kocanın hayaliyle başlayıp bu günlere gelmiştir.

“Marka” olmanın yolunu bilen, reklam hizmetlerinin profesyonel ekiplerce yapılması gereken bir sanat olduğuna inanıyoruz. VİP Reklam Tabela ekibi; hizmet sunduğu her müşterisini yaratıcılığın yeni bir evresi olarak görüyor. Edinilen her yeniliği bir başlangıç olarak gören ajans, en büyük başlangıcı ise kendi ekibinde uyguladı.

image
image

80+

Devam Eden Projelerimiz

2021 için kurumsal yıllık projelerimiz devam ediyor.

2.3k

Tamamlanan Projelerimiz

Müşterilerimize stratejik ve tasarımlarımızla ilerlemesine yardımcı oluyoruz.
image

MİSYON & VİZYONUMUZ

Misyonumuz
Sektörel gelişmeleri yakından takip ederek; geçmiş tecrübelerimiz, teknolojik alt yapımız, yetişmiş insan gücümüz ile müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerine en iyi şekilde yanıt vermek. Bunu yaparken dürüst, paydaşlarına değer katan, çevresine ve doğaya saygılı, çalışanlarının ve etkileşim içinde bulunduğu insanların sağlık, emniyet ve çevre güvenliğine önem veren firma olmaktan ödün vermemek.

Vizyonumuz
Açık hava reklamcılığı ve ajans hizmetleri sektöründe farklı çizgimiz ve tasarımlarımızla, lider firma olmak. Sektörde örnek olmak en büyük vizyonumuzdur.

Kendi etkili tabela tasarımlarımızı üretiyoruz.

Eşsiz tasarımlarla modüler ve sürekliliği olan çalışmalar üretiyor ve planlıyoruz.
diğer tüm hizmetlerimiz için aşağıdaki düğmeye tıklayın.

İletişime geçin ve size nasıl yardımcı olacağımız hakkında konuşalım.

VİP Reklam, olarak bize ilham vermek ister misiniz? size ve isteklerinize uyum sağlamamız için ofisimizde yüz yüze görüşmekten gurur duyarız. Birlikte çalışmak ve müşterilerimizin işlerini daha iyi hale getirmek için insanları, sistemleri, süreçleri ve teknolojiyi yönetiyoruz.

WeCreativez WhatsApp Support
Ben Songül, Size nasıl yardımcı olabilirim?
En kısa zamanda size dönüş yapılacaktır.
google-site-verification=w-qBCapiN_NvGXFHDRH8gBzjYcyjDWLBLm6cTrsFVxM